PİLATES SEANS SÜRELERİ, FİYATLARI VE KURS SAATLERİ

blog yazısı ekle !

PİLATES SEANS SÜRELERİ, FİYATLARI VE KURS SAATLERİ

Pilates seanslarının ücretleri, zamanlamaları ve rezervasyon süreci farklılık gösterebilir ve özellikle Eryaman Pilates stüdyolarında da değişebilir.

Pilates Seans Süreleri

Genellikle, seansların süresi 60 dakikadır ve bireysel ya da grup halinde yapılabilir.

Pilates Seans Fiyatları

Bireysel seanslar daha pahalıdır, grup seansları ise daha uygun fiyatlıdır. Pilates seanslarının ücretleri Eryaman'daki stüdyolarda saat başına ortalama 50-150 TL arasında değişebilir.

Pilates Kursuna Rezervasyon ve Seans Saatleri

Rezervasyon süreci, çoğu stüdyoda telefonla, online olarak veya uygulamalar aracılığıyla yapılabilmektedir. Ayrıca, stüdyolarda genellikle sabah, öğle ve akşam saatlerinde seanslar düzenlenmektedir ve haftanın her günü farklı zamanlarda seanslar sunulmaktadır.

Fizyo Bee Sağlıklı Yaşam Merkezi

Eryaman

Eryaman - Fizyo Bee Sağlıklı Yaşam Merkezi


Fizyo Bee Sağlıklı Yaşam Merkezi, vücudunuz ihtiyacı olan sağlıklı ve zinde bir yaşamın adreslerindendir. Bünyesinde bulunan uzman eğitimci kadrosu, eğitimli çalışanları ve son teknolojik ekipmanlarıyla Fizyo Bee, vücut geliştirme ve spor uygulamalarına dair oldukça geniş yelpazeli bir hizmet sağlıyor. Eryaman ilçesinde hizmet veren Fizyoo Bee, vücut geliştirme uygulamalarının yanı sıra genel sağlığı iyileştirici uygulamalarıyla da ön plana çıkıyor. Pilates Reformer ve Klinik Pilates başta olmak üzere Fizyo Bee Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde ruhunuza ve sağlığınıza iyi gelecek birçok uygulamayı keşfedebilirsiniz.


Pilates Reformer ile Vücut Esnekliğinizi Koruyun


Fizyo Bee Sağlıklı Yaşam Merkezi uzmanları tarafından sunulan Pilates Reformer uygulaması, vücut esnekliğini artırır. Bununla birlikte Eryaman Pilates uygulamaları, birçok açıdan önemli faydalar gösterir. Özellikle bazı temel fiziksel sağlık sorunlarını gidererek vücudun rahat hareket edebilmesini mümkün kılar.


Ayrıca Reformer Pilates uygulaması, egzersiz çeşitliliği açısından da oldukça avantajlıdır. Bölgesel incelme taleplerini karşılayabilir. Eryaman Pilates uygulamaları arasında yer alan Reformer Pilates egzersizlerinin faydaları genel hatlarıyla şu şekildedir:


 • Kilo vermede önemli bir rol oynar. Kısa sürede kilo verme taleplerini karşılar.
 • Bölgesel zayıflamada en etkili uygulamalardan biridir.
 • Vücuttaki şekil bozukluklarını giderir ve vücudun orantılı bir görünüm elde etmesini sağlar.
 • Gündelik yaşamda hareketi kolaylaştırır. Ana kas gruplarını çalıştırır ve esnekliği güçlendirir.
 • Duruş bozukluklarını giderir.
 • Core kasları olarak tanımlanan merkez kaslarını güçlendirir.

Tüm bu faydalarının yanı sıra Eryaman Pilates egzersizleri, mental anlamda da kişiye önemli yararlar sağlar. Doğru nefes almayı öğreterek, gündelik yaşamın daha kaliteli ve sağlıklı sürdürülmesinde önemli düzeyde rol oynar.


Ruhunuza İyi Gelecek: Klinik Pilates Uygulamaları


Fizyo Bee Sağlıklı Yaşam Merkezi, geniş yelpazeli uygulama seçenekleriyle farklı türden taleplere cevap verebiliyor. Bu doğrultuda Fizyo Bee bünyesinde sunulan Klinik Pilates uygulaması, doğrudan omurga sorunlarına odaklanmaktadır. Özellikle kas iskelet sisteminde yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edilmesinde kullanılan Klinik Pilates, yaralanmalarla mücadelede de önemli faydalar sağlar.


Eryaman Pilates uygulamaları arasında son derece iddialı bir konumda bulunan Klinik Pilates egzersizlerinin birçok faydası vardır. Klinik Pilates egzersizlerinin faydalarından bazıları şu şekilde sıralanabilir:


 • Stresi azaltır ve vücut sıkılaşmasında önemli rol oynar.
 • Kısalık sorunu olan kasların uzamasını sağlar.
 • Vücudun esneklik kazanmasına yardımcı olur.
 • Kireçlenme ve boyun düzleşmesi gibi fiziksel sağlık sorunlarının kontrol altına alınmasında kullanılır.
 • Karın ve sırt kaslarını güçlendirir.
 • Vücudun direncini artırır ve denge problemlerini giderir.
 • Kilo vermeye yardımcı olur. Etkili bir kilo kaybı sağlayarak sağlığınızı da korur.

Klinik Pilates, tüm detaylarıyla oldukça komplike bir uygulamadır. Uygulama kapsamında yapılan farklı türden egzersizler, aynı zamanda vücut farkındalığının gelişmesinde de rol oynar. Tıpkı Pilates Reformer uygulamaları gibi nefes alma alışkanlığını düzenler ve zinde bir yaşam vadeder.


Alanında Uzman ve Deneyimli Eğitmenler


Fizyo Bee Sağlıklı Yaşam Merkezi, alanında uzman ve deneyimli eğitmenleriyle vücut geliştirme uygulamalarından tüm beklentilerinizi yüksek standartta sağlıyor. Sıkı, estetik, güçlü ve iddialı bir vücuda sahip olmanızın yanı sıra Fizyo Bee ile genel sağlığınızı da koruyabilirsiniz. Geniş yelpazeli uygulama gamıyla Fizyo Bee, sağlıklı yaşama dair tüm ihtiyaçlarını karşılayacaktır.


Kişiye Özel Uygulamalar


Fizyo Bee, kişiye özel çözümlerle hedeflerinize ulaşabilmenizi sağlar. Gündelik yaşamın getirdiği stres, kaygı ve endişe gibi duygu durum bozukluklarını Fizyo Bee uygulamalarıyla giderebilirsiniz. Ayrıca taleplerinize, beklentilerinize ve isteklerinize göre hazırlanan programlar, tamamen hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacaktır. Ankara Eryaman'da hizmet veren Fizyo Bee ayrıcalıklarıyla kaliteli ve sağlıklı yaşam açılan kapıları aralayabilirsiniz.


devamını oku...
Adres: Göksu Mahallesi Ertuğrul Bey Caddesi Meydan Eryaman Sitesi No:2/2 D:3 Eryaman-Ankara

Mead Boutıque Sports

Batıkent

devamını oku... Adres: İlkyerleşim Mahallesi 1997/1 Sokak No:2 Batıkent - Ankara

Move'n More Personal Training

Eryaman

devamını oku... Adres: Şehit Osman Avcı Mahallesi Malazgirt 1071.Cadde Göksu Hill Tower No:18 Eryaman - Ankara

Eryaman Pilates Life Studio

Eryaman

Eryaman Pilates Life Studio: Esnek ve Zinde Bir Vücut için Pilates Eğitimleri

Eryaman Pilates Life Studio; yaşam şeklini değiştirmek, sporu yaşamının odağına yerleştirmek isteyen kişilere hizmet sunan bir spor salonudur. Ankara'da yaşantısını sürdürmekte olan ve kendilerini pilates konusunda geliştirmek isteyen kişilerin talep gösterdikleri spor salonu, birçok hizmeti bir arada sunuyor.

Eryaman Pilates dahilinde bulunan spor salonunda uzman eğitmenlerin katılımıyla gerçekleştirilen Aletli Pilates dersleri verilmektedir. Aletli Pilates, uzun zamandan beri rağbet gören bir spor dalıdır. Aynı zamanda sağlıklı bir vücut yapısına ulaşılmasını sağlamakta ve özellikle fazla kilolarından şikayetçi olan kişilerin sağlıklı bir şekilde kilo vermelerine destek olmaktadır.

Planlı ve sistemli bir şekilde sunulan Aletli Pilates dersleri, öğrencilere haftanın 2 ile 3 günü veriliyor. Kişiye özel olarak ve öğrencinin yoğunluğu dikkate alınarak hazırlanan ders programları, uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilmektedir. Sizler de Aletli Pilateste gelişme sağlamak ve vücudunuzun istediğiniz forma ulaşmasını sağlamak için sizlere sunulan eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Ankara Eryaman'da Profesyonel Pilates Eğitimlerinden Yararlanın

Ankara Eryaman merkezli olarak çalışmalarda bulunan Eryaman Pilates Life Studio, birçok yaştan öğrencinin gelip eğitim alabilecekleri bir pilates salonudur. Kadın ve erkeklerin yanı sıra çocuklara da pilates eğitimleri verilmekte ve çocukların sağlıklı bir vücuda ulaşmaları sağlanmaktadır. Eryaman Pilates kapsamında yer alan pilates salonunda eğitimler, genel olarak şu hususlara dikkat edilerek verilir:

 • Öğrencilerin daha önce aletli pilates yapıp yapmadıkları dikkate alınır. Eğer daha önce aletli pilates yapmamış öğrenciler varsa, kondisyon durumlarına göre ders programları hazırlanır.
 • Ders programları hazırlanırken öğrencilerin yoğunluk durumu ön planda tutulur. Öğrencilerin boş günleri belirlenir, bu günlere eğitimler konulur.
 • Öğrencinin ders programına sadık kalması için öğrenci takibi yapılır.
 • Salonda yer alan yenilikçi Reformer Pilates aletleri kullanılır.
 • Uzman eğitmenler, öğrencilerin egzersizleri doğru bir şekilde yapıp yapmadıklarını kontrol eder.
Belirtilen hususlara göre verilen eğitimler ile öğrenciler, kendilerini çok daha dinç, sağlıklı ve formda hissetme şansı elde eder.

Pazar Günleri Hariç Haftanın Her Günü Sunulan Eğitimler Sizlerle

Eryaman Pilates Life Studio pilates dersleri, haftanın belirli günleri veriliyor olsa da salon, pazar günü hariç her gün açıktır. Aletli Pilates dersleri genellikle haftanın 2 ila 3 gününe planlanır. Bunun temel nedeni, vücudun aletli pilates ile yorulması ve en az bir gün dinlenmesinin gerekmesidir. Bu nedenle çoğunlukla ders verilen günden sonraki gün, öğrencinin dinlenmesi için boş bırakılır.

Uzman eğitmenlerin yer aldığı ve Eryaman Pilates kapsamında hizmet vermekte olan pilates salonunun açık olduğu günler ve saatler şu şekildedir:

 • Pazartesi: 09.00-22.00
 • Salı: 09.00-22.00
 • Çarşamba: 09.00-22.00
 • Perşembe: 09.00-22.00
 • Cuma: 09.00-22.00
 • Cumartesi: 09.00-22.00
Belirlenen günler içerisinde spor salonuna gidebilir, arzu ettiğiniz eğitimlere kaydolabilirsiniz.

Aletli Pilates ile Sağlıklı Bir Şekilde Zayıflayın

Aletli Pilates, vücudun her kısmının çalışmasına destek olan çok özel bir spor dalıdır. Bu nedenle vücudunu esnetmek, fazla kilolarından kurtulmak ve daha zinde bir vücut yapısına ulaşmak isteyen kişiler; Aletli Pilates eğitimleri almaktadır. Eryaman Pilates kapsamında yer alan Eryaman Pilates Life Studio, pilates konusunda ilerleme kaydetmek isteyen kişilere uzman eğitmenleri eşliğinde Aletli Pilates dersleri vermektedir.

Sizlere sunulan dersler sonrasında pek çok kazanım elde etmenin mümkün. Bu kazanımları ise şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Vücudunuz çok daha esnek bir hal alır.
 • Vücudunuz farklı bölgelerinde bulunan kasların tamamı etkili bir şekilde çalışır.
 • Stres unsurlarından uzaklaşır, ruhsal anlamda arzu ettiğiniz dinginliğe ulaşırsınız.
 • Sırt ve bel ağrıları olmak üzere sizi zorlayan ağrıların olumsuz etkilerinden uzaklaşırsınız.
 • Dayanıklı bir vücut yapısı elde edersiniz.
devamını oku...
Adres: Eryaman Optimum Karşısı Ata Yıldız Plaza Kat:4 No:23 Eryaman-Ankara

Fizyo Akay Pilates

Eryaman

devamını oku... Adres: Yeşilolva Mahallesi 4017. Cadde No: 18 Çağ Dora Plaza Kat: 4 Daire: 12 Eryaman - Ankara

Self Control Pilates

Eryaman

Sağlıklı Yaşama Açılan Kapı: Self Control Pilates

Self Control Pilates, Eryaman'da üst düzey standartta hizmet veren pilates salonudur. Sağlıklı, zinde, dinamik ve kaliteli bir yaşam arayışında olanların ilk tercihi pilates uygulamalarıyla fark yaratan salon, pilatesin hemen her türünde uygulamalara ev sahipliği yapıyor. Özellikle Reformer Pilates uygulamalarıyla fark yaratan salonda, diğer pilates uygulamaları da sunuluyor. Reformer Pilates, Aletli Pilates olarak da adlandırılan temel olarak vücutta gündelik yaşamda kullanılamayan kas gruplarına odaklanan pilates türüdür. Reformer Pilates, kişisel talepler doğrultusunda farklı amaçlar için tercih edilebilir. Eryaman Pilates uygulamaları arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Reformer Pilates, bölgesel incelme taleplerini kısa sürede karşılar.

Aletli Pilates Egzersizleriyle Zinde ve Sağlıklı Bir Yaşam

Aletli Pilates egzersizleri, zinde ve sağlıklı bir yaşam için en ideal uygulamalardandır. Eryaman Pilates egzersizleri içerisinde yer alan Aletli Pilates, vücuttaki tüm kasların çalıştırır. Ana kas gruplarının yanı sıra Aletli Pilates egzersizlerinde, gündelik yaşamda daha az kullanılan kas gruplarına da odaklanılarak bu kasların çalışması sağlanır.

Self Control Pilates ayrıcalıklarıyla gerçekleştirilen Aletli Pilates egzersizleri, farklı amaçlar için kullanıma uygundur. Vücut geliştirmeden kas kütlelerini artırmaya, bazı fiziksel sağlık sorunlarının giderilmesinden bölgesel incelmeye kadar Aletli Pilates egzersizleri, farklı hedefler doğrultusunda kullanılabilir.

İstediğiniz Vücut Görünümüne Reformer Pilates ile Ulaşın

Self Control Pilates uzmanları gözetiminde Reformer Pilates egzersizleriyle birçok hedefe doğrudan yönelebilirsiniz. Özelikle sıkı, esnek, kreatif ve orantılı bir vücut yapısına sahip olmak istiyorsanız Reformer Pilates, oldukça doğru bir tercihtir. Bununla birlikte bölgesel incelme ve vücut orantısızlıklarının giderilmesi amacıyla da Reformer Pilates egzersizlerini tercih edebilirsiniz.

Reformer Pilates egzersizleri, oldukça geniş yelpazeli faydalarıyla sağlıklı yaşam için vazgeçilmez niteliktedir. Reformer Pilates uygulamalarının faydaları genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 • Bölgesel incelme taleplerine cevap verebilir.
 • Farklı türden egzersizler için uygundur.
 • Postür bozukluklarını giderir.
 • Duruş bozukluğu problemlerinde yardımcı uygulamadır.
 • Vücudu sıkılaştırır ve vücuda esneklik katar.
 • Ruhsal anlamda kişinin iyileşmesini sağlar.
 • Sağlıklı kilo kaybını destekler.
Tüm bu faydalarının yanı sıra Eryaman Pilates uygulamaları kapsamında Reformer Pilates, kaliteli bir yaşam sunar. Nefes almayı düzenler ve doğru nefes almayı öğretir. Felsefi bir arka plana ev sahipliği yapan Reformer Pilates, ruhsal ve mental anlamda iyileşme sağlar. Odaklanmayı ve motivasyonu artırır.

6 Gün Boyunca Kesintisiz Pilates Deneyimi

Self Control Pilates, haftanın 6 günü boyunca kesintisiz olarak farklı türlerden pilates uygulamalarına katılabileceğiniz bir salondur. Sadece hafta sonları pazar günü kapalı olan salona, hafta içi ve cumartesi günleri 6 gün boyunca ziyarette bulunmanız mümkündür. 08:00-20:00 saatleri arasında açık olan salon, pilates alanında uzman eğitmenlere de ev sahipliği yapıyor.

Aynı zamanda salon, ekipman yeterliliği açısından da oldukça yetkin durumdadır. Son teknolojik ekipmanların yer aldığı salonda, farklı amaçlar ve hedefler doğrultusunda çeşitli uygulama ya da egzersizlerin yapılması mümkündür. Alanında uzman eğitmenler, kişiye özel programlar yardımıyla hedefinize ulaşmanız için en iyi çözümleri üretecektir.

Her Yaşa, Her Talebe Hitap Eden Üstün Hizmet Kalitesi

Eryaman Pilates salonları arasında yer alan Self Control, her yaşa ve talebe hitap eden üstün hizmet kalitesiyle ön plana çıkıyor. Pilates uygulamalarında oldukça başarılı olan salon, özellikle kısa sürede sağlıklı kilo vermek isteyenler için oldukça idealdir. Ayrıca pilates egzersizleriyle ruhunu ve vücudunu dinç tutmak istiyorsanız yine Self Control ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Uzman bir eğitmen ekibine ev sahipliği yapan salon, geniş yelpazeli uygulama çeşitliliğiyle Eryaman'da hizmet veriyor.

devamını oku...
Adres: Altay Mah. Arya Nüans Plaza 1408. Cad. No:37 Daire:74 Eryaman / Ankara

Sacrum Fizyoterapi Pilates

Eryaman

devamını oku... Adres: Şehit Osman Avcı Mahallesi 1071.Cadde Malazgirt Caddesi No:47 B / 19 Relax Emlak Sitesi Eryaman - Ankara

PilateSystem Eryaman

Eryaman

Hedeflerinize PilateSystem Eryaman ile Ulaşın!

PilateSystem Eryaman, vücut geliştirme ve sağlıklı yaşam uygulamalarıyla Eryaman ilçesinde hizmet veriyor. Uzman ve deneyimli ekibiyle fark yaratan PilateSystem, zengin uygulama ve egzersiz çeşitliliğiyle tüm taleplerinizi karşılıyor. Sağlıklı yaşam ve vücut geliştirmeye dair birçok farklı uygulamaya ev sahipliği yapan salon, özellikle Pilates Reformer egzersizleriyle iddialı bir vücut sağlığı vadediyor. Eryaman Pilates salonları arasında en çok tercih edilenlerden olan PilateSystem, son teknolojik ekipmanlarla verimli bir çalışma süreci de sunuyor.

Sağlıklı, Zinde ve Dinamik Bir Yaşam İçin Aletli Pilates

PilateSystem Eryaman, Pilates Reformer egzersizleriyle sağlıklı ve zinde bir yaşam vadediyor. Reformer Pilates, çok yönlü bir uygulama olmakla birlikte yaklaşık olarak 500'den fazla egzersiz yapabilme avantajı sunuyor. Farklı başlıkların kullanıldığı Reformer aleti sayesinde bölgesel incelme taleplerinin karşılanması da mümkündür.

Aletli Pilates egzersizleri olarak da tanımlanan Reformer Pilates, çok yönlü ve komplike bir uygulamadır. PilateSystem'in uzman ekipleriyle kişiye özel uygulamalar ya da grup çalışmalarıyla sunulan Reformer Pilates egzersizleri, birçok açıdan kişiye fayda sağlar. Özellikle vücut esnekliğini artıran Reformer Pilates, esnekliğin yanı sıra genel sağlığı da önemli katkılar sağlar.

Reformer Pilates egzersizleri, herkes için uygundur. Oldukça basit bir şekilde kullanılabilen Reformer aleti, vücuttaki ana kas gruplarının çalıştırır. Eryaman Pilates salonları arasında yer alan PilateSystem ile Reformer Pilates uygulamalarının vadettiği faydalar şu şekildedir:

 • Duruş ve postür bozukluklarının giderir, vücudun sağlıklı bir duruş pozisyonu elde etmesini sağlar.
 • Gündelik yaşamda kullanılmayan kas grupları da dahil olmak üzere ana kas gruplarını çalıştırır.
 • Nefes alışverişini düzenler ve etkili nefes almayı öğretir.
 • Kasları ve vücudu genel anlamda güçlendirir. Vücuda dinamizmi katar.
 • Vücut esnekliğini artırır ve hareket edebilme kabiliyetini güçlendirir.
 • Vücudun denge kazanmasında önemli rol oynar ve denge kazanımını istikrarlı hale getirir.
 • Core kaslarını çalıştırır.
 • Vücut kitle indeksini iyileştirir.
Tüm bunların yanı sıra Reformer Pilates, mental anlamda da sağlığa önemli ölçüde katkılar sunar. Psikolojik olarak kişiyi güçlendirir. Aynı zamanda çeşitli fiziksel sağlık sorunlarının giderilmesinde yardımcı uygulama olarak da kullanılmaktadır.

Pilates Reformer ile Duruş Bozukluklarını Giderin!

Pilates Reformer; esnek, canlı, dinamik ve sıkı bir vücut yapısının yanı sıra duruş bozukluklarıyla ilgili yaşadığınız fiziksel sorunları da önemli ölçüde giderir. Postür bozukluklarında alternatif tedavi yöntemi olarak kullanılan Pilates Reformer, kilo vermeye yardımcı olması nedeniyle de dikkat çekicidir.

Eryaman Pilates kapsamında uygulanan Pilates Reformer egzersizleri, vücutta oluşan orantısızlıkları giderme avantajı da sunar. Bölgesel çalışma yapabilme olanağı vadeden Reformer aleti, vücudun belli bir bölümüne odaklanabilmeyi sağlıyor. Dolayısıyla uygulama sürecinde yapılan egzersizlerle, vücudun arzu edilen bölümlerinde istikrarlı bir sıkılık elde etmek son derece mümkündür.

PilateSystem Eryaman, alanında uzman eğitimcileriyle Reformer Pilates egzersizlerinden en yüksek düzeyde verim alabilmenizi sağlar. Aletli Pilates egzersizleri, uzman eğitimciler gözetiminde ve yönlendirmeleriyle uygulanmalıdır. Aksi durumlarda uygulamadan verim almak mümkün olmadığı gibi çeşitli sakatlıkların ortaya çıkması da olasıdır.

Son Teknolojik Ekipmanlar Deneyimli Eğitmenler Eşliğinde Özel Egzersizler

PilateSystem Eryaman, son teknolojik ekipmanlar ve kişiye özel programlarla hedeflerinize ulaşmanız için ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlıyor. Eryaman Pilates egzersizleri başta olmak üzere PilateSystem'in seçkin programlarından yararlanarak hedeflerinize en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Atletik, sıkı, iddialı, estetik açıdan düzgün ve bütünlüklü bir vücut görünümünün yanı sıra PilateSystem, yaşam standardınızı yükseltecek uygulamalar da sunuyor. Geniş yelpazeli vücut geliştirme ve sağlıklı yaşam uygulamaları arasında hedeflerinize en uygun olanı tercih etmeniz olanaklıdır.

devamını oku...
Adres: Şehit Osman Avcı Mahallesi 2651. Cadde No:2-A Eryaman-Ankara

Zep Pilates Stüdyosu - Eryaman

Eryaman

Zep Pilates Stüdyosu ile Zinde Kalın

Zep Pilates Stüdyosu, sunmuş olduğu profesyonel hizmetler sayesinde kişilerin kendilerini sağlıklı ve zinde hissetmesine olanak tanıyor. Pilates yapmak isteyen kişilere farklı eğitim seçenekleri sunmakta olan salon hem kadın hem de erkeklere hizmet veriyor. Ayrıca hamile kadınların da hamilelik sürecinde kendilerini çok daha iyi hissetmeleri için pilates hizmeti sunmakta olup bu sayede geniş bir yaş aralığına pilates hizmeti vermektedir.

Temel olarak Pilates Reformer, Pilates Aletli olmak üzere farklı başlıklar üzerinden hizmetine devam eden salonda kendinizi pilates konusunda geliştirebilirsiniz. Eryaman Pilates kapsamında değerlendirilen Zep Pilates Stüdyosunda alacağınız pilates hizmetleri ile vücudunuzu geliştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra pilatesin vücudunuza katkılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Pilates yapan kişi ruhsal anlamda dinginliğe ulaştığını hisseder.
 • Gündelik hayatın stresinden uzaklaşarak çok daha huzurlu bir yaşantı içinde olur.
 • Zayıflamak isteyen kişilerin düzenli bir şekilde egzersiz yapmalarına ve sağlıklı bir şekilde zayıflamalarına yardımcı olur.
 • Esnekliği arttırarak vücudun çok daha sağlam ve dayanıklı bir form elde etmesini sağlar.
 • Esnekliği artan vücut, sakatlanmalara karşı çok daha dirençli bir hale gelir.
 • Kemik yoğunluğunu arttırır ve çok daha dinç bir vücut yapısını olanaklı kılar.
 • Sırt kaslarını güçlendiren pilates, bel ve sırt ağrısının azalmasına destek olur.
Bu ve bunun gibi faydaları bulunan pilates, kadın ve erkeklerin yapabilecekleri bir spor olarak bilinmektedir. Zep Pilates Stüdyosu tarafından sunulan uzman desteğinden yararlanabilir, çok daha sağlıklı bir vücut yapısına düzenli egzersizler sayesinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Pilates Reformer'da Alanında Uzman Eğitmenlerden Destek Alın

Zep Pilates Stüdyosu, Pilates Reformer konusunda uzman desteği sunmakta olan bir salondur. Pilates konusunda uzman eğitmenlerin vermiş oldukları pilates dersler, her yaştan katılımcının dahil olabileceği derslerdir. Pilates Reformer dersleri kapsamında ilk önce öğrenciye özel bir program yapılır. Yapılan program, öğrencinin haftanın hangi günleri derslere katılabileceğine göre şekillendir.

Genellikle Pilates Reformer'da haftanın iki ya da üç günü egzersiz yapmak yeterli olacaktır. Öğrenciye özel ders programının hazırlanması sonrasında öğrencinin hangi pilates aletlerini kullanabileceği belirlenir. Burada eğitmenlerin dikkat ettikleri husus, öğrencilerin kondisyonlarına göre bir egzersiz programı oluşturmaktadır. Öğrenciler, belirlenen egzersizleri eğitmenlerin desteği ile yapmaktadır. Salonda profesyonel eğitmenlerin bulunması, öğrencilerin egzersiz sırasında sakatlanmalarını önlemektedir.

Salonda farklı pilates aletleri bulunmakta olup bunların her biri, öğrencinin çok daha sıkı bir vücuda ulaşmasını sağlayacak türdedir. Pilates ekipmanları ve eğitmenlerin eşliğinde gerçekleştirilen dersler, öğrencinin zaman içinde kendisini hem ruhsal hem de fiziksel açıdan çok daha iyi ve sağlıklı hissetmesini mümkün kılar. Eryaman Pilates kapsamında yer alan Zep Pilates Stüdyosunda verilen derslerin her biri, oldukça geniş bir kapsama sahiptir.

Haftanın Her Günü Profesyonel Hizmet Alın

Salon, haftanın her günü açık olduğu için dahil olduğu eğitimlerde öğrenci, haftanın her günü profesyonel destek alma şansına sahiptir. Eryaman Pilates kapsamında yer alan salonun çalışma saatleri şu şekildedir:

 • Pazartesi: 08.00-23.00
 • Salı: 08.00-23.00
 • Çarşamba: 08.00-23.00
 • Perşembe: 08.00-23.00
 • Cuma: 08.00-23.00
 • Cumartesi: 08.00-23.00
 • Pazar: 08.00-23.00
Haftanın her günü öğrencilere açık olan pilates salonunda alınacak pilates derslerinde haftanın 2-3 günü, istenilen vücut yapısına ulaşmak için yeterli olacaktır.

Zep Pilates Stüdyosuyla Sıkı Bir Vücuda Sahip Olun

Zep Pilates Stüdyosunun sunmuş olduğu pilates hizmetleri, her yaştan kişinin gündelik hayatın stresinden uzaklaşmasına ve çok daha huzurlu bir yaşantı içerisinde olmasına olanak tanır. Bu nedenle Ankara'da yaşantısını sürdüren kişilerin tercih edebilecekleri stüdyo, geniş bir hizmet ağına sahiptir. Ayrıca Ankara Eryaman sınırları içinde bulunan salona ulaşım oldukça kolaydır. Siz de pilates konusunda uzman desteği almak için Zep Pilates Stüdyosu tarafından sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz.devamını oku...
Adres: Şehit Osman Avcı Mahallesi 1404. Cadde No:6 Daire: 141 Eryaman-Ankara

Yıldız Fizyoretapi Pilates

Batıkent

Reformer pilates, özellikle eklemlere aşırı yük bindirmeden güçlü kas yapısı oluşturmada avantajlı bir yöntemdir.

Danışanlarımız ilk 4-5 seanstan sonra farkı görmeye başlıyorlar. Bu değişimleri gördükçe her seansa hevesle gelmeye devam edeceksiniz.

Dikkat! Bağımlılık yapıyoruz.

Pilates aletinin kullanımı; ders kolay hareketlerle başlar, sonlara doğru zor ve daha fazla güç gerektiren hareketler yapılır ve kesinlikle esnemelerde bitirilir böylelikle ertesi gün günlük yaşamınızı etkileyen yoğun ağrılar çekmezsiniz. Programlarımız kişiye özel belirlendiği için 'Ben yapabilir miyim?' Düşüncesi aklınıza gelmesin, şu an 10-70 yaş aralığında onlarca danışanımız bulunmaktadır.

Peki Yıldız Fizyoterapi ve Pilates'i seçtiğinizde süreç nasıl ilerliyor?

Kliniğimize ulaştığınızda her iki taraf için uygun gün ve saatte ücretsiz değerlendirme randevusu oluşturuyoruz. Detaylı anamnez, fiziksel değerlendirme, ağrı değerlendirmesi ve profesyonel tartımızla kas yağ ölçümleri yaptıktan sonra ihtiyacınıza yönelik programı belirliyoruz .

Kısa sürede kaslarınızda güçlenme, ağrılarda azalma, enerjinizde, ruh halinizde ve duruşunuzda pozitif değişiklikler görmeye başlıyorsunuz.

Sizleri de ücretsiz ön görüşmelerimiz için Yıldız Fizyoterapi ve Pilates'e bekliyoruz. Randevu almayı unutmayınız.devamını oku...
Adres: Yeni batı Mahallesi Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Bulvarı No:24/3K (Botanik Park Evleri ) Batıkent - Ankara

Ataform Spor Merkezi

Eryaman

Ataform Spor Merkezi: Haftanın Her Günü Yenilikçi Hizmet Alın

Ataform Spor Merkezi, Ankara'da Eryaman Pilates kapsamında hizmet vermekte olan bir spor merkezidir. Klinik Pilates ve Reformer Pilates olmak üzere farklı pilates eğitimleri veren spor merkezi, kişinin kendisini pilates ile çok daha iyi hissetmesine katkıda bulunuyor. Uzman eğitmenlerin verdikleri pilates dersleri bir hayli kapsamlıdır. Bu sayede kişi, pilates konusunda en iyi eğitimi aldığını bilir.

Ataform Spor Merkezinde dersler, haftanın belirli günlerinde verilmektedir. Ders programları kişiye özel bir şekilde hazırlandığı için öğrencinin boş vakitleri, ders programlarının hazırlanmasında temel etkendir. Genel olarak pilates derslerinde, haftanın 2 veya 3 günü olacak şekilde ders programları hazırlanır. Aletli Pilatesin ağır egzersizleri bünyesinde barındırması, öğrencilerin belirli günlerde dinlenmelerini zorunlu kılmaktadır.

Uzman eğitmenler tarafından aletli pilates derslerinde kişi her açıdan kendisini çok daha iyi hisseder. Vücutta bulunan kasların her biri, yapılan egzersizlerle birlikte çalıştığı için sağlıklı ve dinç bir vücut yapısına ulaşmak olanaklıdır. Bunun yanı sıra düzenli olarak egzersizlere katılan öğrencilerde sorumluluk bilinci gelişir. Bu nedenle özellikle çocuklarda aletli pilates eğitimleri, çocukların gelişimlerine olumlu bir şekilde destekte bulunur.

Aletli Pilates ile Kendinizi Çok Daha Huzurlu Hissedin

Sporun her dalı, kişinin zinde bir vücut yapısına ulaşmasını sağlar. Bu nedenle düzenli olarak spor yapmak, kişinin kendisini çok daha keyifli ve sağlıklı hissetmesine olanak tanır. Çok uzun bir zamandan beri etkili bir spor dalı olarak bilinen ve geniş bir yaş aralığı tarafından yapılan Aletli Pilates, sağlıklı bir şekilde zayıflamak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Bunun yanı sıra vücudunu esnetmek, mental anlamda kendisini iyi hissetmek isteyen kişiler de Aletli Pilates'e yönelim göstermektedir. Eryaman Pilates kapsamında yer alan Ataform Spor Merkezinin sunmuş olduğu Aletli Pilates hizmetleri, özellikle mental anlamda kişinin sağlıklı bir vücut yapısına ulaşmasını sağlıyor. Verilen eğitimlerle öğrencilerin elde edecekleri mental kazanımlar genel hatlarıyla şu şekildedir:

 • Kişinin sağlıklı bir uyku içerisinde olmasını sağlar, uyku saatlerini düzenler.
 • Kişiyi sakinleştirerek olaylara karşı çok daha sağduyulu bir şekilde yaklaşmasına olanak tanır.
 • Kişinin kendisine olan saygısının artmasını mümkün kılar.
 • Sosyalleşmede en etkili yöntemlerden bir tanesidir.
 • Kişinin kendisini tanımasını sağlar.
Ataform Spor Merkezi hizmetleri arasında yer alan Aletli Pilates dersleri, uzman pilates hocaları eşliğinde verilmektedir. Böylelikle oldukça yoğun bir egzersiz programına sahip Aletli Pilateste kişi, vücudunu çok fazla zorlamadan çalışmalarda bulunma şansı elde eder. Uzman eğitmenlerle birlikte alınan derslerin ön önemli faydası, dersler sırasında sakatlanmaların önüne geçmek ve çok daha sağlıklı bir şekilde dersleri tamamlayabilmektir.

Fizyoterapistler Tarafından Verilen Klinik Pilates Hizmetlerinden Yararlanın

Ataform Spor Merkezi hizmetleri arasında yer alan Klinik Pilates, fizyoterapist eşliğinde verilen pilates derslerini ifade eder. Daha çok sırt, bel ağrıları, boyun düzleşmesi gibi sorunlarla baş başa kalan bireylerin tercih ettikleri Klinik Pilates; kasların güçlenmesini sağlar. Bunun yanı sıra duruş bozukluklarının düzelmesine katkıda bulunur.

Eryaman Pilates kapsamında hizmet sunmakta olan Ataform Spor Merkezinin vermiş olduğu Klinik Pilates derslerine katılabilir, kendinizi her anlamda çok daha iyi hissedebilirsiniz.

Zinde Bir Vücut İstiyorsanız Çok Özel Fiyatlarla Pilates Hizmetleri Alın

Ataform Spor Merkezi, Aletli Pilates ile birçok bakımdan sağlıklı bir vücut yapısına ulaşmak isteyen kişilere yenilikçi eğitimler vermektedir. Eryaman Pilates kapsamındaki spor merkezinde yer alan eğitimler çok özel fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Haftanın her günü 08.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermekte olan Ataform Spor Merkezinin sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanabilir, istediğiniz vücut yapısına ulaşabilirsiniz.

devamını oku...
Adres: Eryaman Mahallesi Subaşı Sokak Ata Apartmanı No:27/A Ata Apartmanı Eryaman-Ankara


Pilates nedir? Faydaları nelerdir? - Eryaman Pilates Salonları

Eryaman'da Pilates Yapabileceğiniz En İyi Salonlar

Pilates Seans Süreleri, Fiyatları ve Kurs Saatleri

Eryaman Pilates: Vücudunuzu Dönüştürmek İçin Yolculuğa Çıkın